ibankrot.cz – nezvládáte své dluhy

Posted on Září 17th, 2013 in Dluhy by lucie

S dluhy pomohou odborníci

Pokud jste se dostali do finančních problémů, kdy nejste schopni splácet vaše závazky a každý den se děsíte toho, zda se u vašich dveří neobjeví exekutor a nezačne vám postupně odnášet váš majetek, obraťte se na odborníky a nechce si poradit, jak se dostat z této z vašeho pohledu již nevýchodné situace.

Co je ibankrot.cz

Ibankrot.cz jsou webové stránky přímého zpracovatele insolvence, tedy společnosti, která se zabývá finančními problémy a zpracuje pro vás návrh na oddlužení dle insolvenčního zákona. Návrh na osobní bankrot pro vás zpracuje během jednoho týdne a až do vynesení soudního usnesení bude stát na vaší straně a bude vaším poradcem. Poradenství pak budete mít po celou dobu trvání vašeho případu zdarma. Zároveň při schválení vyhlášení osobního bankrotu můžete využít následného servisu ibankrot.cz, využít poradenství a nechat se pohlídat, abyste nepromeškali během následujících pěti let žádný termín splatnosti vašich dluhů.

Jak funguje insolvence

Insolvence neboli vyhlášení osobního bankrotu je jediná možná soudní cesta, která vás dovede k oddlužení. Jedná se o proces, kdy během období pěti let musíte být schopni splatit alespoň 30% vašich dluhů, zbytek vám bude po uplynutí tohoto období prominut. Po dobu pěti let však budete nuceni žít jen s životním minimem, zbylá částka peněz půjde na splacení vašich dluhů. Insolvenci můžete uplatit na všechny vaše dluhy kromě těch, které jsou jištěny zástavou, tzn., že insolvenci nemůžete uplatnit na hypotéku a leasing. V okamžiku, kdy vyhlásíte na svou osobu osobní bankrot, nemohou na vás exekutoři, tudíž se nemusíte obávat ztráty vašeho majetku.

Kam se obrátit o pomoc

Ibankrot.cz má centrální pobočku v Plzni, další provozovny se nacházejí v Karlových Varech, Klatovech a Chomutově. Pracovníky tak můžete navštívit osobně v úředních hodinách, které najdete na ibankrot.cz, telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na internetových stránkách. Při kontaktu centrály můžete využít e-mailu kancelar@capse.cz, zavolání na pevnou linku 377 280 321 nebo na mobil 773 100 408. Stačí, když uvedené číslo jen prozvoníte a pracovníci vás budou kontaktovat zpět.

 


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist