Jak si vyzkoušet půjčku zdarma?

Posted on Září 2nd, 2014 in Nezařazené by admin

Banky a samozřejmě i nebankovní instituce

poskytují nejrůznější druhy výhodných půjček lišících se od sebe úrokovou sazbou i celkovým RPSN. Která společnost vám nabídne vůbec tu nejvýhodnější půjčku? Vyberte si bezúročnou půjčku a budete ji mít úplně zadarmo.

Vyzkoušejte si půjčku zdarma

Půjčky fungují na bázi poskytnutí peněz dlužníkovi, který je vám po předem stanovené lhůtě vrátí, a to již jednorázově nebo v podobě splátek, spolu se sjednaným úrokem.


Úroky se ovšem hradit nemusí, stačí si pouze vyhledat dobrou bezúročnou půjčku. Nachází se v nabídce u většiny nebankovních firem. Co tedy z toho plyne poskytovateli těchto půjček? Jedná se o takové společnosti, jež nabízejí pouze tu první půjčku zcela zdarma. Klienti si tak osvojují, na jakém principu jejich půjčka funguje, a pokud jim vyhovuje, mohou ji využívat v pravidelném režimu vždy, když budou potřebovat půjčit, což pochopitelně není podmínkou. Klient si sám určí, zda je s půjčkou spokojen, či nikoliv.

První půjčku zdarma objevíte zejména u takových institucí, které se zabývají poskytováním menších krátkodobých půjček. Společného mají také to, že u nich neplatíte žádné úroky. U ostatních půjček se místo úroků hradí fixní poplatek. Z toho důvodu jsou půjčky více transparentní.

Poskytovatelé bezúročných půjček

Nabídka bezúročných půjček v případě první služby se neustále zvyšuje. Kdo z poskytovatelů vám nabídne první bezúročnou půjčku? Přibližme si více alespoň některé z nich.

Ferratum

Ferratum Czech označuje dceřinou společnost patřící pod skupinu Ferratum Group. Tato společnost pochází z Finska. V současnosti nabízí půjčky v mnoha evropských zemích, ale i ve státech za evropskými hranicemi.

Ferratum půjčka se pohybuje v rozmezí od 500 do 10 000 Kč, doba splatnosti je pak od 1 týdne do 45 dní, přičemž dobu splatnosti si klient smí až třikrát prodloužit.

Půjčka se zřizuje online, její schválení trvá okolo 10 minut, a není zapotřebí ručitele ani potvrzení o příjmech.

Ferratum první bezúročnou půjčku poskytuje u půjček ve výši 500, 1 000 anebo 2 000 Kč, a to ve lhůtě maximálně 15 dní.

CreditON

Také první půjčka u společnosti CreditON je zcela zdarma, a to na obnos od 100 do 4 000 Kč.
Celkově společnost CreditON poskytuje půjčky do 20 000 Kč na termín maximálně jednoho měsíce. Tato nebankovní instituce sídlí v Lotyšsku. Jedná se tedy o mezinárodní společnost. Jelikož je půjčka schválena do 30 minut, nejvíce se hodí pro velice akutní peněžní záležitosti.

Klient musí splňovat následující podmínky, aby půjčku mohl čerpat, a sice občanství ČR, plnoletost, aktivní připojení mobilní sítě, účet u české banky a samozřejmě pravidelný měsíční příjem, který může být i ve formě brigády.

Kredito24

Půjčka Kredito24 nabízí bezúročnou půjčku až do výše 4 500 Kč při splacení do 1 týdne.
Celkově si při výběru toho produktu můžete vypůjčit až 12 500 Kč na dobu 1 měsíce. Jedná se o českou společnost s německým původem. Její mateřská společnost se totiž jmenuje Kreditech SSL Holding GmbH.

Také i v tomto případě vyřízení půjčky trvá pouze několik minut. To je možné pomocí automatizovanému systému pro schvalování žádostí.

Půjčky jsou transparentní bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Veškeré dokumenty jsou k dispozici online a nedokládá se ani žádné potvrzení. Firma má své webové stránky kvalitně zabezpečeny.

Zaplo půjčka

První Zaplo půjčka od 500 do 5 000 Kč se neúročí, tedy alespoň za předpokladu, že peníze včas uhradíte.
Celkově vám Zaplo půjčka poskytne sumu až do výše 12 500 Kč s lhůtou splatnosti od jednoho do třiceti dnů. Dobu splatnosti lze prodloužit. U této půjčky nemusíte doložit výši příjmů a nepožaduje ručitele. Jedná se o poskytovatele, který své finanční služby nabízí také v jiných zemí Evropy a zavazuje se k zodpovědnému úvěrování.

Perfect Money

Bezúročná půjčka od společnosti Perfect Moeny je zdarma do 3 000 Kč. Celková částka, kterou si můžete půjčit, činí až do výše 5 000 Kč na dobu 7, 14 nebo 21 dní.

Ke kladnému sjednání půjčky není zapotřebí zástava, neručí se žádným majetkem, a nedokládá se ani potvrzení o výši příjmu. Půjčku si může zřídit téměř každý, kdo je občanem České republiky a jíž dosáhl plnoletosti. K vyřízení půjčky vám postačí pouze občanský průkaz. Jestliže tuto společnost doporučíte svým přátelům a někdo z nich si u ní opravdu peníze půjčí, dostanete za to finanční provizi.

Via SMS

Také v případě Via SMS je první půjčka zdarma do 1 000 Kč, pokud dojde ke splacení sumy do 15 dní. Jinak si lze vypůjčit do 12 000 Kč, a to na dobu jednoho dne až jednoho měsíce. Tuto službu mohou využívat i ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní a další žadatelé, kterým by banka, ani většina jiných institucí, nikdy nepůjčila.

Pro schválení Via SMS půjčky musíte vlastnit mobilní telefon a bankovní účet. Chcete-li si půjčit do částky 4 999 Kč, nemusíte předkládat ani občanský průkaz. Když potřebujete půjčit více, podepisuje se smlouva o úvěru. Vyřízení půjčky trvá pár minut.

NetCredit

Pochopitelně též poskytuje první bezúročnou půjčku. Celkově si klient smí půjčit až 12 000 Kč na dobu maximálně 30 dní. Půjčka je tu domluvená během několika minut.

Jde o velice rychlou půjčku bez zajištění a dokumentace. Je vhodná pro všechny dospělé občany České republiky, kteří zde mají hlášený trvalý pobyt. Mezi další podmínky patří následující záležitosti, a to účet u české banky, aktivní připojení do mobilní sítě, stálý pracovní příjem a dotyčného se nesmí týkat žádné exekuce ani nesmí být žadatelem o oddlužení. Protože se úvěr zřizuje online, nepředkládají se ani žádné doklady. Ovšem je nezbytné mít e-mailovou adresu, počítačové připojení k internetu a bankovní účet u některé české banky.


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist