Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

Posted on Červen 29th, 2016 in Nezařazené by admin

 

Potřebujete nutně půjčit peníze a v bance vás odmítli? Příčinou může být váš záznam v některém z registrů dlužníků. Že o ničem takovém nevíte? I to se může stát. Do registrů se dnes dostanete velmi snadno. Stačí se na běžném účtu dostat kvůli zapomenutému poplatku na chvíli do mínusu a už máte u banky vroubek. A samozřejmě pak nemáte šanci získat žádný bankovní úvěrový produkt.


V tomto případě vám může pomoci některá nebankovní spolčenost poskytující půjčky bez náhlížení do registrů dlužníků. Obvykle tito poskytovatelé kontrolují jen své vlastní registry. Je tedy nutné, abyste u konkrétní společnosti, kterou si vyberete, měli tzv. „čistý štít“ a buď žádnou půjčku v minulosti nebo vzorně splacenou.

 

Kolik si mohu půjčit bez nahlížení do registrů?

Co se týká částek, můžeme si obvykle poskytovatele rozdělit do dvou až tří skupin.

  1. Půjčky do 4 999 Kč, kdy většinou půjčku nesplácíte v klasických pravidelných splátkách, ale po uplynutí doby splatonsti uhradíte celou dlužnou částku plus poplatek za půjčku.
  2. Půjčky do 300 000 Kč bez ručitele. Tato limitní částka se může lišit společnost od společnosti. Můžete si tak půjčit částku v řádů desetitisíců a někdy i statisíců, až kolik povolí společnost a vaše splátkové možnosti. Společnosti v této kategorii nevyžadují žádný ručitelský závazek. Případně mohou vyžadovat spoludlužníka, pokud nebudete moci na vámi požadovanou výši dosáhnout.
  3. Půjčky s ručitelským závazkem. Když potřebujete půjčit vyšší částku, navíc bez nahlížení do registrů, společnosti mohou požadovat ručitelský závazek. Obvykle v podobě zástavního práva k nemovitosti. Půjčit vám pak poskytnou většinou do vyše 70 % ceny této nemovitosti.

 

Něco za něco

Protože poskytovatelé nenahlíží do registrů, nemají o vaší potenciální splátkové morálce žádné představy. Chrání se tak poněkud vyšším úrokem a sakcemi v případě nesplácení. Na druhou stranu ale právě díky tomu, že neztrácí čas lustrováním registrů, bývá schválení velmi rychlé. Peníze tak můžete mít k dispozici prakticky okamžitě.

 

Pro klienty bez účtu i pro ty problémové

Jelikož poskytovatelé nebankovních půjček bez registru počítají s tím, že jejich služeb mohou využívat také klienti, kteří se v minulosti dostali do větších finančních problémů či dokonce klienti s platnou exekucí, můžete si obvykle vybrat, jak budete chtít peníze obdržet, zda na účet či složenkou a nebo v hotovosti od zástupce společnosti.

Může se totiž stát, že má klient kvůli exekuci zablokovaný účet. A nebo prostě nechce, aby o půjčce věděla manželka či manžel, který má na společný účet přístup. Spousta klientů také účty vůbec nemá. Toto je tedy další výhoda oproti půjčkám bankovním.

 

Potřebujete si půjčit znovu? Žádný problém

Obvykle si můžete u daného poskytovatele půjčit opakovaně. Druhá a každá další půjčka bývá mnohem snazší a ještě rychlejší na vyřízení. Jelikož už společnost má všechny vaše údaje, které pro schválení potřebuje, stačí jí, když zašlete jen sms s žádostí o další půjčku či o navýšení té stávajíci. Ta bývá obvykle schválena a peníze k dispozici okamžitě.

 

Výhody

Shrneme si tedy všechny výhody, které přináší nebankovní půjčky poskytované bez nahlížení do registrů dlužníků.

–      Vysoká schvalovatelnost

–      Možnost získat půjčku i se záznamem v registrech dlužníků

–      Možnost získat půjčku i s aktivní exekucí

–      Rychlé vyřízení

–      Možnost opakovaného půjčování či navyšování půjčky stávající

–      Možnost volby výplaty mezi bezhotovostní a hotovostní

–      Možnost půjčit si bez ručitele nebo vyšší částku s ručením nemovitostí

 

Příklady poskytovatelů půjček bez nahlížení do registrů

Podíváme se na příklady společností, které poskytují půjčky, aniž by nahlížely do registrů dlužníků.

 

Ninja Půjčka

Díky Ninja půjčce si můžete půjčit maximálně 4300 Kč až na 30 dní. Žadatel musí být ve věku mezi 18 a 70 lety, být občanem České Republiky a vlastnit aktivní bankovní účet.

Půjčka je vhodná pro všechny. Díky tomu, že není třeba dokládat příjmy, může půjčku získat nejen klasický zaměstnanec, ale i podnikatel, důchodce, rodič na rodičovské dovolené, ale například i student či nezaměstnaný. Protože poskytovatele nezajímají registry, je šance na schválení půjčky 90 %. Schválení by mělo trvat jen 5 minut a celkové vyřízení 15 minut.

Pokud chcete podat žádost o půjčku, stačí vyplnit online formulář a počkat, až se vám ozve zástupce společnosti. S ním pak proberete detaily.

 

Půjčka500.cz

Zde si můžete půjčit až 500 000 Kč, a to bez nahlížení do registrů. Společnost se pyšní vysokou schvalovatelností, a to více než 94 %. Schvalování a celkové vyřízení trvá několik minut, peníze na účtu byste měli mít do 24 hodin.

Společnost navíc nabízí různé akce, například vrácení některých úroků po řádném splacení. Také máte možnost si odložit až 4 měsíční splátky.

 


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist