Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Posted on Duben 3rd, 2015 in Nezařazené by admin

Chtěli byste si půjčit peníze, ale banka vám je nepůjčí nebo vaši žádost nevyřídí tak rychle, jak potřebujete? Přemýšleli jste již nad využitím nebankovní půjčky, díky které často získají peníze i ti, kterým banka nepůjčí, nebo ti, co na peníze spěchají? Nejste však příznivcem bezhotovostních transakcí, máte raději reálné peníze na ruku?


V dnešní době to není žádný problém, neboť nebankovní společnosti poskytují i hotovostní půjčky do domu. Víte, která společnost vám půjčí?

Nebankovní půjčka Cofidis (h2)

Jednou z nebankovních hotovostních půjček do domu je půjčka Cofidis, s kterou získáte částku od 20 000 Kč do 500 000 Kč na dobu 12 až 84 měsíců. Půjčka je poskytována zdarma, je tedy zbavena veškerých poplatků za její vyřízení a vedení. Dokonce ji můžete zdarma i předčasně splatit.

Mezi výhody půjčky patří:

-          rychlé vyřízení

-          jasné podmínky

-          trvalý úrok

-          možnost předčasného splacení

Hotovostní půjčka Tommy Stachi 

Využít můžete i společnost Tommy Stachi, která vám půjčí 5 000 až 100 000 Kč na dobu 6 až 24 měsíců. Poskytnutí, vedení a předčasné splacení jsou opět zdarma, tedy bez poplatků. Mezi výhody Tommy Stachi půjčky patří dosažitelnost půjčky, neboť Tommy Stachi nenahlíží při poskytování půjčky do registru dlužníků.

Nebankovní hotovostní půjčka Provident 

Tímto způsobem si můžete půjčit i od společnosti Provident, se kterou získáte 4 000 až 80 000 Kč na dobu 45, 60 až 100 týdnů. Po vyřízení a schválení půjčky vám budou peníze do 48 hodin doručeny k vám domů, a to v rámci celé České republiky. Mezi výhody půjčky patří rychlost sjednání a vyřízení, půjčka je bez ručitele a bez skrytých podmínek.

Při vyřizování nebankovní hotovostní půjčky do domu je potřeba si dávat pozor a vybírat si ověřenou společnost. S neověřenou společností byste se totiž mohli dostat do velmi nepříjemné situace.


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist