Pomůžeme vám najít úvěr, i když vás všude odmítli

Posted on Srpen 24th, 2016 in Nezařazené by admin

Sháníte půjčku, ale pořád se vám nedaří žádný vhodný úvěr najít? Odmítli vás ve všech bankách a půjčit vám nechtějí ani u nebankovní společnosti? Máme pro vás několik tipů a rad, s jejichž pomocí se určitě i vám podaří najít solidní půjčku. 

Srovnávače půjček najdou vhodný úvěr každému

Pokud jste si už žádali o úvěr u více společností a nikde jste neuspěli, pravděpodobně patříte mezi tzv. rizikové klienty. Pod tímto pojmem se označují lidé, kteří mají např. záznamy v registrech dlužníků (např. SOLUS apod.), mají příliš nízké příjmy nebo jsou nezaměstnaní, mají nesplacené dluhy apod. Získat půjčku od banky je v takovém případě opravdu nereálné, nicméně v nebankovním sektoru je tolik společností a tak silná konkurence, že alespoň malý úvěr může získat skoro každý. Nejlepším pomocníkem, který vám pomůže vhodnou půjčku najít, jsou specializované webové portály, zaměřené na srovnání půjček. Jedním z těch nejlepších je nový srovnávač Půjčky ihned, který navíc obsahuje i podrobné návody, jak si žádost o úvěr u jednotlivých společností podat.

 

Která půjčka je ta nejvýhodnější?

Úvěrové podmínky se u jednotlivých půjček v průběhu času mění a proto je někdy těžké jednoznačně určit nejlevnější úvěr – záleží navíc na konkrétním nastavení smlouvy, protože u mnoha poskytovatelů si můžete sami nastavit např. výši splátek, dobu splácení atd. Z nebankovních půjček je už ale delší dobu nejvýhodnější Japonská půjčka. Jedná se o rychlý nebankovní úvěr od společnosti Home Credit a v minulosti se poskytoval pod obchodní značkou Click Credit. Pak ale došlo ke změně názvu a úpravě podmínek a Japonská půjčka se stala jednoznačně nejlevnější nebankovní půjčkou na českém trhu.

 

U rizikových klientů stojí za zkoušku i agregátory půjček

Dobrým řešením mohou být také některé agregátory půjček. V tomto případě se jedná o speciální webové projekty, které zprostředkovávají půjčky od více poskytovatelů a na základě vyplněných informací žadatele mu vyberou ten nejvhodnější úvěr. Patří mezi ně např. Creditsor, Porovnej24.cz, Hyperfinance a několik dalších.

 

Se zástavou nemovitosti získáte půjčku na 100 procent

Bez větších problémů byste měli se žádostí o půjčku uspět v situaci, že máte vhodnou nemovitost, kterou jste ochotní za poskytnutí úvěru ručit – může to být nejen dům nebo byt, ale třeba i pozemek, chata, chalupa apod. V takovém případě obvykle není překážkou ani záznam v registru dlužníků, ani nejsou vyžadována potvrzení o příjmech atd. Půjčku se zárukou poskytuje i celá řada nebankovních společností, u nichž máte vysokou šanci na schválení žádosti.

 

Při sjednávání půjčky buďte velmi opatrní

Když si člověk bere úvěr od banky, má víceméně jistotu, že ho nikdo nepodvede a že jedná se seriózním a důvěryhodným partnerem. U nebankovních půjček už je ale situace mnohem složitější a bohužel velmi často dochází k podvodům – nejčastěji jde o případy, kdy lidé zbytečně utratí tisíce za drahé telefonáty nebo zaplatí předem poplatek a pak nic nedostanou. Tomu se ale můžete v klidu vyhnout, pokud si poskytovatele půjčky předem prověříte na internetu. Každá, alespoň trochu solidní společnost, musí mít svoje vlastní internetové stránky, dostatek kontaktních údajů (včetně telefonu, mailu atd.) a nikdy po vás nebude chtít poplatek předem (pokud nejde o 1 Kč na ověření účtu). Nejjednodušší je ale použít již zmíněné stránky se srovnáním půjček, kde jsou vždy zařazeny jen důkladně prověřené nebankovní a bankovní společnosti.


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist