Zvolte si půjčku, kde nemusíte dokládat příjmy

Posted on Leden 4th, 2016 in Nezařazené by admin

Žádáte-li o úvěr v bance, potřebujete mít potvrzení o příjmu. Možná ale patříte mezi lidi, kteří nechtějí chráněné a snadno zneužitelné osobní údaje komukoli poskytovat. Případně své příjmy ani potvrdit nemůžete, protože jsou nárazové a nepravidelné. Cesta k bankovním úvěrům vám proto zůstává uzavřená. Naštěstí je zde ale půjčka bez doložení příjmů, u které vaše výdělky nikdo zkoumat nebude.

Peníze za několik desítek minut

Tento druh půjček poskytují některé nebankovní společnosti. Jaké výhody zmiňované úvěry nabízejí kromě toho, že nemusíte nosit potvrzení od zaměstnavatele nebo daňová přiznání, jestliže jste OSVČ?

  • Obvykle nepotřebujete ručitele ani zástavu v podobě nemovitosti.
  • Většinou poskytovatel při sjednávání nenahlíží do registru dlužníků.
  • Peníze můžete získat velice rychle i do několika desítek minut.Nevýhodou ovšem je, že jde o rizikovější půjčky, proto mají obvykle vyšší úrokovou sazbu. Zároveň také dosáhnete na menší sumy.

Výhodou je velká rychlost

Z kategorie úvěrů, kde příjmy nepotřebujete dokládat, pochází například Kredito24 půjčka, u níž získáte až 15 000 Kč na 30 dní. Proces vyřízení je velice rychlý. Jakmile odešlete vyplněný webový formulář s žádostí, obratem obdržíte odpověď, zda vám byla půjčka přidělena. Částka se vyplácí do 15 minut. Zatímco výhodou je velká rychlost, nevýhodou naopak už zmiňované vyšší úroky.

Poprvé neplatíte nic

Ani Zaplo půjčka po vás nebude chtít údaje o výši vašeho výdělku. I u ní klienti hodnotí kladně především rychlost, s jakou se dostanou k požadovaným penězům. Částka může dosáhnout až 12 500 Kč při třech včas splacených úvěrech. První půjčku do 5000 Kč ovšem máte zdarma. Mínusem jsou nejenom vyšší úrokové sazby, ale také nutnost odeslat platbu 1 Kč na účet poskytovatele úvěru pro ověření vaší totožnosti.


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist