Firmy pro oddlužení

Posted on Září 6th, 2013 in Oddlužení by pavel

Víte, jak funguje oddlužení?

Oddlužení je nový institut v českém zákoně a umožňuje lidem zbavit se dluhů. Je to celkem složitá cesta, ale v určitém procentu případů může zachránit rodinu od toho, aby celý život strávila v bídě a živoření kvůli jedné jediné chybě. Ve své podstatě je oddlužení spása pro malé procento lidí, kteří splní podmínky a chtějí se svými dluhy něco aktivně dělat.


Firmy pomohou i uškodí

Firmy pro oddlužení fungují na českém trhu relativně nově, ale za krátkou dobu jich stačilo vzniknout více než dost. Každý člověk, který si neví rady se svými dluhy, by nejprve měl hledat pomoc v literatuře, od známých a dostatečně se informovat o tom, co je a není k dispozici. Je snadné sáhnout po první oddlužovací firmě, která se nabídne, ale ne vždy to musí být nejlepší řešení.

Správné oddlužení

Kvalitní oddlužovací firma vám však může velice dobře pomoci. Především zhodnotí vaši aktuální situaci a vyhodnotí možnosti, které máte. Oddlužení nemusí být jediným možným řešením. Někdy stačí refinancování či konsolidace půjček a můžete být zpět v aktivním životě s přiměřenými dluhy, které zvládnete splácet.

Pozor na podvodníky

U firem na oddlužení je ale potřeba dbát zvýšené opatrnosti v oblasti zneužití vašich peněz a práv. Existuje na trhu opravdu hodně podvodných společností, které se snaží zlákat dlužníka v jeho slabší chvilce na to, aby jim zaplatil za služby, které se nadají prokázat a tím ho připraví o další peníze. Správná společnost pro oddlužení od vás nebude chtít nic předem a bude vyplacena pouze z úspor, které vám udělá.

5 komentářů k “Firmy pro oddlužení”

 1. 1 Clevermoney.cz napsal v 15.17 dne 19.9.2013:

  Chcete-li vědět základní podmínky, které je třeba splňovat pro úspěšnou žádost o oddlužení, podívejte se na. Zde zároveň naleznete i odpovědi na nejčastější dotazy spojené s osobním bankrotem fyzické osoby.

 2. 2 Bjelicova napsal v 12.11 dne 10.7.2015:

  Chci širokou verejnost informovat a zároveň vyzvat další podvedene, aby se mi pripadne ozvali. Jedna se podvodnici Martinu Musilovou trvalym bydlistem Praha 4, Tatarkova ul., ktera si jiz na svou podvodnou činnost zakoupila s.r.o.Benkola, Za zámeckém 17, Praha 5.Pani Musilova slibuje zadluženym a zoufalym lidem oddlužení, příp. osobní bankrot. Vystaví smlouvy, vezme si zálohu (třeba i dvakrát třikrát-zkratka dokud si podvádění maji, kde půjčovat), pak jim ukáže šanon s jejich jménem, aby viděli jak na jejich případu pracuje a pak jednoho dne přestane byt kontaktní. Tzn. že už jim nevezme ani telefon. Jeji sidlo Za zámeckem 17 je sidlo virtuální. S podvodnici jiz loni proběhl soud, ale udajne mela s podvedenymi dobre umysly. Nechtěla je podvést. A v teto činnosti tedy uspesne pokracuje a již má vyše zmiňovanou společnost Benkola, s.r.o., ktera se puvodne zabývala jizdnimi koly a tato lidska hyena si ji loni za 24.000Kc koupila od brněnského podnikatele DP.

 3. 3 Lucie noskova napsal v 21.52 dne 26.8.2015:

  Nás taky podvedla do dnes jsem neviděla zadne vyúčtování to co sliby la atd je toho moc dostaly jsme se do takových sraček ze jsme málem přišli i o byt díky ni stalo nás to cca i s údajnou insolvenci 60000 !do ted se stoho nemůžu vzpamatovat ale Já to takhle nenecham

 4. 4 Diana napsal v 14.09 dne 26.10.2015:

  Prosím Vás všechny, kdo byl touto ženou podveden, aby se ozval na email: dianka.p@post.cz – Budeme podávat hromadnou žalobu.

 5. 5 ilona,rozehnalova@seznam,cz napsal v 16.05 dne 26.4.2016:

  I já byla touto ženou okradena,prosím spojte se se mnou


Napište komentář

 • Text komentáře:
TOPlist