Sháníte peníze? Hodit se vám může rychlá půjčka na účet

Posted on Květen 29th, 2016 in Nezařazené by admin

Opozdila se výplata, ale složenky nepočkají? Pak je možností využít rychlá půjčka na účet, díky které máte k dispozici za pár minut až 10 000 Kč, pokud si půjčujete poprvé. Aby jste ušetřili a vyzkoušeli si, jak tato první rychlá půjčka zdarma funguje, je možné si půjčit bez úroků. Nezaplatíte ani korunu navíc. Peníze vám budou vyplaceny do 15 minut od podání žádosti a schválení půjčky.


Díky jednoduchým podmínkám je vhodná půjčka ihned pro každého. Není potřeba mít potvrzení o příjmu, podepisovat smlouvy nebo někam dojíždět. K vyřízení půjčky vám plně postačí platný občanský průkaz.

První rychlá půjčka zdarma na účet se vyplatí

Nejenže má velmi mírné podmínky pro posouzení žadatele, ale také je půjčka bez poplatků a bez úroků. Vrátíte jen tu částku, kterou jste si půjčili. Rozbila se pračka, telefon či počítač? Není nad čím váhat. Rychlá půjčka na účet má celou řadu výhod – rychlé vyřízení, online sjednání z pohodlí domova, půjčka pro každého. Samozřejmě jsou zde i nevýhody v podobě vysokého úročení, nutnosti platných dokladů totožnosti, občanství v ČR a také je potřeba, aby měl žadatel vlastní bankovní účet, přístup na internet a platný telefon.

Půjčka ihned vyplacená na bankovní účet je splatná do 30 dní ode dne vyplacení. Pokud víte, že tento termín z jakéhokoliv důvodu nestihnete, pak je potřeba si termín prodloužit. Zaplatíte za to malý poplatek předem nebo můžete splatit část půjčky.

Novým zákazníkům, kterým byla poskytnuta první rychlá půjčka zdarma, je možné po řádném uhrazení navýšit limit půjčené částky. V případě potřeby tak můžete získat až 50 000 korun. Není nic snadnějšího, než využívat rychlé půjčky, o které si lze požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nelze přidat komentář..

TOPlist