Správce dluhů

Posted on Září 4th, 2013 in Dluhy by pavel

Chcete poradit a pomoci s vašimi dluhy?

Správce dluhů je osoba, která vám výrazně pomůže s vašimi finančními starostmi. Každý nemá dostatečné znalosti a zkušenosti na to, aby své půjčky zvládl sám. A právě v tu chvíli je vhodné se obrátit na správce dluhů, který vám skutečně dokáže pomoci a výrazně vám ušetří čas, peníze a také celkový majetek. Špatně spravovaná půjčka totiž často končí i exekucí majetku a vyšplhá se na několikanásobek toho, co bylo nutné původně splatit.


Nekalé praktiky

Na finančním trhu jsou k vidění často nekalé praktiky, které spočívají především v tom, že lidem je nabízena úmyslně nevýhodná půjčka v oblasti chybného zaplacení či zdržení. Poskytovatel půjčky pak jenom čeká, až uděláte chybu, pozdě zaplatíte nebo zapomenete jednu splátku uhradit a už vás má. Smlouvu má neotřesitelnou a vy s tím nemůžete vůbec nic udělat.

Není to pravidlem

Samozřejmě, že takový přístup není a ani nemůže být standardem, ale čas od času se na trh nějaká taková instituce dostane a než se jí podaří identifikovat, připraví o majetek celou řadu lidí. Proto je vhodné mít po ruce ochranu v podobě správce dluhů, který se vám postará o vaše půjčky, nezapomenete tak nic nikdy zaplatit a přesně budete vědět, co, komu a jak dlužíte.

Efekty správce dluhů

Správce dluhů vám umožňuje spravovat efektivně vaše půjčky. Nabídne vám i řešení v podobě konsolidace nebo refinancování, pokud se to ve vašem případě vyplatí. Dobrý správce dluhů vám tak můžete ušetřit i tisíce korun měsíčně. Takže stojí určitě za to, abyste se po nějakém podívali. Je to jenom na vás.


Napište komentář

  • Text komentáře:
TOPlist